GRAMMOFONMÖBEL, "Centrum", 1950/60-tal.

411882. GRAMMOFONMÖBEL, "Centrum", 1950/60-tal.

Med skivspelar och radio. Längd 102 bredd 37,5 höjd 72 cm.

Slitage, ställvist hårt, märken, kompletterade benavslut. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 183