BÖCKER, 4 st. "Hemmet, läsning för Ung och Gammal", 1800/1900-tal.

411876. BÖCKER, 4 st. "Hemmet, läsning för Ung och Gammal", 1800/1900-tal.

År 1898, 1899, 1900 samt 1901.

Gulnade blad samt 3 pärmar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 260