TOALETTBORD, 1900-talets andra hälft.

411870. TOALETTBORD, 1900-talets andra hälft.

Teak, spegel. Längd ca. 88, bredd 35, höjd 105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 630