SEDLAR, 9 st, Afrika, 1900-tal.

4118535. SEDLAR, 9 st, Afrika, 1900-tal.

Katanga, 1 st.
Zaire, 1 st.
Belgiska Congo, 4 st.
Etiopien, 2 st.
Biafra, 1 st.

Varierat bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

Katanga, 1 st.
Zaire, 1 st.
Belgiska Congo, 4 st.
Etiopien, 2 st.
Biafra, 1 st.

Varierat bruksslitage.

Tema

Antal besök: 287