VAS, nysilver, med glasinsats, 1900-talets första hälft.

411808. VAS, nysilver, med glasinsats, 1900-talets första hälft.

Total höjd ca 40 cm.

Slitage, gravyr och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 40 cm.

Slitage, gravyr och nagg.

Antal besök: 1 155