VITRINSKÅP, miniatyr, 1900-talets mitt.

411783. VITRINSKÅP, miniatyr, 1900-talets mitt.

Längd 33, bredd 17, höjd 58 cm.

Brukslitage samt mindre skada högst upp till höger på vänster fönsterlist.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 192