Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
CHARLES FOLKE EDHAKE. Älgar. Olja på duk. Signerad.
411778. CHARLES FOLKE EDHAKE. Älgar. Olja på duk. Signerad.
50 x61 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x61 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 366