SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

411581. SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Överdel med vitrin, längd ca. 96, bredd 44, höjd 188 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 773