411573. FICKUR, 4 st, omärkt / Hoisi / Marque LUC / Omega, 18-/1900-tal.
Omärkt, boett silver, No 38220, spindelur, nyckelur med nyckel, diameter 47 mm.
Hoisi, boett silver-800, diameter 48 mm.
Marque de fabrique LUC, damur, boett silver-800, diameter 36 mm.
Omega - Schweiz, boett silver-800, diameter 50 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.