MOTORCYKEL, Monark, FM 100.

MOTORCYKEL, Monark, FM 100.
41157. MOTORCYKEL, Monark, FM 100.

Motor nr 67716, 97/98 cc.

Proveniens: Konstnären Alvar Jansson.

Slitage och skador. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motor nr 67716, 97/98 cc.

Antal besök: 5 761