SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

411555. SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Förgyllt. Spegel, med fasettslipat glas, ca. 181x68 cm.
Trymåbord, stenskiva.

Senare stenskiva, glas och förgyllning. Spricka på trymåbord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trymåbord, stenskiva.

Antal besök: 891