411543. FICKUR, 4 st, Wallerin / Remontoir / GT / Omega, 18-/1900-tal.
Wallerin Norrköping, spindelur, nyckelur utan nyckel, diameter 60 mm.
Remontoir - Schweiz, damur, boett silver-800, röd sifferring 13-24, diameter 34 mm.
GT, boett silver-800, diameter 50 mm.
Omega - Schweiz, boett silver-800, diameter 52 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.