SKÅP, teak, 1950/60-tal.

SKÅP, teak, 1950/60-tal.
411532. SKÅP, teak, 1950/60-tal.

Bredd 90 cm. Höjd 122 cm. Djup 40 cm.

Ytrepor, slitage samt mindre fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 960