FICKUR, 4 st, Elgin / J.War / Doxa / Victoria, 18-/1900-tal.

411510. FICKUR, 4 st, Elgin / J.War / Doxa / Victoria, 18-/1900-tal.

Elgin - USA, gulddouble, savonette, diameter 52 mm.
J.War London - England, spindelur, nyckelur med nyckel, No 7118, boett silver, diameter 56 mm.
Doxa - Schweiz, diameter 50 mm.
Victoria, silver-800, diameter 48 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 364