FÅTÖLJER, 1 par, s k "Bergerer", ett par, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft.

411496. FÅTÖLJER, 1 par, s k "Bergerer", ett par, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft.

Bredd 80 cm. Djup 65 cm. Rygghöjd 113 cm.

Dyna ej original. Klädsel med kraftigt slitage. Stomme med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941