VÄGGPRYDNADER och VASER, 6 st, bl.a. Beswick.

41145. VÄGGPRYDNADER och VASER, 6 st, bl.a. Beswick.

5 märkta Beswick. Längd ca 15-27 cm.

Större and med krackelyr. 2 med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 423