411452. FICKUR, 4 st, Illinois / Thorsell / Graves / Omega, 18-/1900-tal.
Illinois - USA, savonette, gulddouble, diameter 55 mm.
Thorsell Jönköping, boett silver-800, diameter 50 mm.
J.G.Graves Sheffield - England, "The Express English Lever", nyckelur utan nyckel, diameter 52 mm.
Omega - Schweiz, boett silver-800, röd sifferring 13-24, 1886-1889, diameter 50 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.