MATSALSMÖBEL, 7 delar, mahogny, senbarockstil, 1900-tal.

411439. MATSALSMÖBEL, 7 delar, mahogny, senbarockstil, 1900-tal.

Gruppen består av ett par karmstolar samt 4 st stolar och ett matbord med 2 iläggsskivor. Bordet med rombmönstrad intarsia. Stolarnas höjd 108 cm. Bordets mått: Längd 162+38+38 cm Bredd 105 cm Höjd 75 cm.

Smärre bruksslitage. Smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 022