RAGNAR PERSON. "Dans i stugan". Olja på pannå, signerad RP.

411435. RAGNAR PERSON. "Dans i stugan". Olja på pannå, signerad RP.

49x60 cm.

Fläck.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

49x60 cm.

Fläck.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 1 545