BORDSLAMPA, 1900 talets första hälft.

41139. BORDSLAMPA, 1900 talets första hälft.

Höjd ca 56 cm.
Svärtad fot.

Tygskärm med bränskador.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 56 cm.
Svärtad fot.

Tygskärm med bränskador.
Slitage.

Antal besök: 644