GOLVFOTOGENLAMPA, gjutjärn, 1800 tal.

41135. GOLVFOTOGENLAMPA, gjutjärn, 1800 tal.

Förgylld.
Höjd ca 163 cm.
Tassfötter och dekor med bland annat byster.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.
Höjd ca 163 cm.

Slitage.

Antal besök: 4 029