Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
DAVID PARSEN. Sjöstrand, Olja på duk, signerad.
411289. DAVID PARSEN. Sjöstrand, Olja på duk, signerad.
37 x 47 cm.
löst spänd duk, reva.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 47 cm.
löst spänd duk, reva.
Göteborgs Auktionsverk
4 653