SKULPTURER, 8 st, figurer, träsnideri, signerade FA.

411259. SKULPTURER, 8 st, figurer, träsnideri, signerade FA.

5 signerade FA 1992 och 1995.
1 signerad RA 1978.
1 signerad Nisse M...
1 osignerad.
Höjd mellan 23 och 28 cm.

Bruksslitage, en ej komplett, en med lång spricka i ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 signerade FA 1992 och 1995.
1 signerad RA 1978.
1 signerad Nisse M...
1 osignerad.
Höjd mellan 23 och 28 cm.

Antal besök: 1 092