BADKARSSOFFA, gustaviansk, 1700/1800-tal.

411235. BADKARSSOFFA, gustaviansk, 1700/1800-tal.

Höjd 102 cm, längd 215 cm.

Slitage, fläckar, renoverad, kompletterad, lösa kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102 cm, längd 215 cm.

Antal besök: 1 444