DAMKLÄDER, ca 30 delar, bland annat Anne Baretta, Gil Bret samt Elinette.

411199. DAMKLÄDER, ca 30 delar, bland annat Anne Baretta, Gil Bret samt Elinette.

Bla kjolar, byxor, kappor samt blusar
Varierande material och storlekar.

Slitage, smärre skador, enstaka fläckar, delar saknas, delvis möjligen omsytt/hemmasytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 712