STURE WIKSTRÖM. Interiör med figurer, olja på duk, signerad.

411171. STURE WIKSTRÖM. Interiör med figurer, olja på duk, signerad.

90 x 115 cm.

Ysmuts. Smärre färgbortfall.
Duk något bucklig. Repa finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 115 cm.

Ysmuts. Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 136