DAMKLÄDER, ca 30 delar, bla Betty Barclay, Birgitte Both samt Gardeur.

411065. DAMKLÄDER, ca 30 delar, bla Betty Barclay, Birgitte Both samt Gardeur.

Bla klänningar, kjolar, blusar och kavajer
Varierande material och storlekar.

Slitage, smärre skador, enstaka fläckar, delar saknas, delvis möjligen omsytt/hemmasytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 816