MOCKAGODS, och FRUKTSERVIS, Jugend tidigt 1900-tal.

41105. MOCKAGODS, och FRUKTSERVIS, Jugend tidigt 1900-tal.

11 mockakoppar med fat Rörstrand med blåsippsdekor.Fruktfat på fot samt 10 assietter Gustavsberg med dekor av Styvmorsviol.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 626