JACKA, Barbour, 2000-tal. Stl. 36.

411057. JACKA, Barbour, 2000-tal. Stl. 36.

Quiltad i blått tyg med blommigt foder.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 1 062