KLÄNNINGAR, 2 st. Katja of Sweden samt Frank Usher, 1970-tal.

411034. KLÄNNINGAR, 2 st. Katja of Sweden samt Frank Usher, 1970-tal.

Stl 42 respektive 36.

Klänning, Katja of Sweden med tvättpåverkan. bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stl 42 respektive 36.

Antal besök: 1 308