KOKBÖCKER, 4 st, "Prinsessornas Kokbok, husmanskost och helgdagsmat", Jenny Åkerström, Åhlen & Åkerlunds förlag. 1900-talets första hälft.

411011. KOKBÖCKER, 4 st, "Prinsessornas Kokbok, husmanskost och helgdagsmat", Jenny Åkerström, Åhlen & Åkerlunds förlag. 1900-talets första hälft.

Kokböcker del 1-IV.

Bokpärmarna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kokböcker del 1-IV.

Bokpärmarna med skador.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 030