VÄGGLAMPA, märkt EHAB, 1900-talets andra hälft.

411003. VÄGGLAMPA, märkt EHAB, 1900-talets andra hälft.

I form av solros, en ljuspunkt. Höjd ca. 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 309