4109982. ETT PAR BLYERTSSIGNERADE LITOGRAFIER.
Ett par blyertssignerade litografier av St Pauls Cathedral och Westminster Abby efter J Alphege Brewer, imponerad av förlagets frimärken, ramstorlek 44 x 60 cm.