KONSTGLAS, väggreliefer, 3 st, John Käll, Mona Frisk, Elme Glasbruk, signerade.

410923. KONSTGLAS, väggreliefer, 3 st, John Käll, Mona Frisk, Elme Glasbruk, signerade.

2 st 35,5 x 12,5 cm.
1 st 12,5 x 35,5 cm.

Ett läderband utbytt. Den gula med små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st 35,5 x 12,5 cm.
1 st 12,5 x 35,5 cm.

Antal besök: 3 274