SILVERSKED, delvis förgylld, 1800-tal.

410896. SILVERSKED, delvis förgylld, 1800-tal.

Längd 18 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 321