KONTORSSTOL, troligen Åtvidaberg, 1900-talets mitt.

410841. KONTORSSTOL, troligen Åtvidaberg, 1900-talets mitt.

Höj- och sänkbar.

Bruksslitage, senare bemålad och omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.

Antal besök: 640