SLAGBORD, Carl Malmsten, Stolab, sent 1900-tal.

410825. SLAGBORD, Carl Malmsten, Stolab, sent 1900-tal.

Längd 74-195,bredd 90, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 490