GEORG LODSTRÖM. "Söndagsmorgon - Gamla munkbron", olja på duk, signerad och daterad -59.

410824. GEORG LODSTRÖM. "Söndagsmorgon - Gamla munkbron", olja på duk, signerad och daterad -59.

65 x 92 cm.

Tryckskada. Lös ram medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 92 cm.

Antal besök: 2 135