FÅTÖLJER,3 stycken, rotting.

FÅTÖLJER,3 stycken, rotting.
410811. FÅTÖLJER,3 stycken, rotting.

1900-talets senare hälft.

Bruksslitage samt rottingskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets senare hälft.

Antal besök: 758