LECH RZEWUSKI. Blandteknik.

LECH RZEWUSKI. Blandteknik.
410808. LECH RZEWUSKI. Blandteknik.

Anatomilektion på konstnärsklubben. Signerad och daterad 2000. 68x98 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 392