MATSALSGRUPP, gråmålad, gustaviansk stil, 1900-tal.

410802. MATSALSGRUPP, gråmålad, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, 4 stolar, iläggsskivor. Bordets diameter 109, höjd 75 cm samt skivornas bredd 55 cm.

Bruksslitage samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 855