Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Speglar
SPEGEL, teak, Åke Wijkström, 1960-tal.
410777. SPEGEL, teak, Åke Wijkström, 1960-tal.
Ca. 27x27 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 27x27 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 932