EDVIN LINDHOLM-HOUGE. "Interiör med skrivbord", olja på duk, signerad.

410737. EDVIN LINDHOLM-HOUGE. "Interiör med skrivbord", olja på duk, signerad.

Uppfodrad på pannå.
59 x 59 cm.

Ytsmuts. Färgbortfall finnes.
Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad på pannå.
59 x 59 cm.

Ytsmuts. Färgbortfall finnes.
Mindre slitage.

Antal besök: 1 787