BOK, "Biblia, Thet är all den Heliga Skrift på Swensko; Efter Konung Carl Then Tolftes Befalning...", 1703.

410662. BOK, "Biblia, Thet är all den Heliga Skrift på Swensko; Efter Konung Carl Then Tolftes Befalning...", 1703.

Med förriga Editioner jämnförd, Summarier, och Marginalier å nyo öfwersedde, Concordantier, och Anmärkningar....Henrich Keysers Tryckeri Åhr 1703.

Ca 44 x 28 cm.

Slitage, skador, fläckar, pärm släppt från rygg. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 44 x 28 cm.

Antal besök: 905