UNBEKANNTER KÜNSTLER. Kvinna naken, olja på duk, sign.and dat.1959.

410647. UNBEKANNTER KÜNSTLER. Kvinna naken, olja på duk, sign.and dat.1959.

Kvinnlig naken, olja på duk, skylt.(oläslig) och dat.1959

Mått: 63.2 x 72.4 cm.

Bra tillstånd av bevarande. Inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 63.2 x 72.4 cm.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 3 681