SKRIVBORDSUPPSATS,3 delar, Art Deco, 1900-talets fösta hälft.

410640. SKRIVBORDSUPPSATS,3 delar, Art Deco, 1900-talets fösta hälft.

Tenn. Dekor av älgar. Längd ca 27,5 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 823