SKULPTUR, 3 flottargubbar, träsnideri, signerad FA 1995.

410573. SKULPTUR, 3 flottargubbar, träsnideri, signerad FA 1995.

Träplattans mått 44 x 47 cm.

Gubbarnas stavar med lagningar, skador. En gubbe lös, möjligen något för denna gubbe att stå på.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träplattans mått 44 x 47 cm.

Antal besök: 946