MATTA, röllakan, monogramsignerad GK, 253 x 98 cm.

410546. MATTA, röllakan, monogramsignerad GK, 253 x 98 cm.

Geometriskt mönster mot orangeröd botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 271