KLAFFSTOLAR, 5 st Danmark, 1970-tal.

410512. KLAFFSTOLAR, 5 st Danmark, 1970-tal.

Klaffstolar 5 st Danmark 1970-tal
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, lite rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 43 cm.

Antal besök: 1 032