SOFFBORD, trä, 1900-tal.

SOFFBORD, trä, 1900-tal.
410480. SOFFBORD, trä, 1900-tal.

Med två utdragbara skivor.
Längd 113 cm.
Bredd 57 cm.
Höjd ca 56 cm.
Totalbredd 108,5 cm.

Bruksslitage, ställvis solblekt, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med två utdragbara skivor.
Längd 113 cm.
Bredd 57 cm.
Höjd ca 56 cm.
Totalbredd 108,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 073